Sponzorované odkazy


BOX Products 2000mAh Carabiner Pocket Charger - gr

BOX Products 2000mAh Carabiner Pocket Charger - gr

Kompaktní powerbanka od značky BOX Products je jako stvořená pro každodenní shon moderního města i víkendové výlety do přírody. Minimalistický design, provedení z kvalitního hliníku a nízká hmotnost zajistí powerbance místo uvnitř každé kabelky, batohu nebo třeba kapsy u kalhot. A kdyby přece jen ne, je powerbanka opatřena i šikovnou karabinkou pro uchycení na poutko nebo popruh. Kapacita li-ion baterie činí 2000 mAh, což je dostatečné pro plné dobití většiny moderních chytrých telefonů a mnoha jiných zařízení. Na powerbance nenaleznete jediné tlačítko, dobíjení se aktivuje automaticky při zapojení zařízení. Stav signalizuje LED dioda na vrchu banky. V balení naleznete i USB kabel, který se díky plochému profilu nezamotá. Vlastnosti: Kompaktní powerbanka pro každodenní použití Integrovaná karabinka pro snazší přenášení Odolné materiály pro dlouhodobou životnost (hliník) Pogumovaná svrchní část LED indikující stav (zapnuto / vypnuto) 1x USB A výstup pro dobíjené zařízení 1x micro USB vstup pro dobíjení powerbanky Plochý kabel USB A/micro USB součástí balení Typ baterie: li-ion Kapacita: 2000 mAh / 11,1 Wh Vstup a výstup: 5 V / 1 A Rozměry: 23 x 93 x 23 mm Hmotnost: 70 g Testováno na 500 cyklů Doma, na cestách, v autě nebo bezdrátově, Box přináší řešení pro každého. Této společnosti, založené v roce 2013 v britském Chesteru skupinou průmyslových veteránů, se i přes relativně krátkou existenci podařilo vybudovat si jméno a pozici na světovém trhu chytrého příslušenství. Podle vlastních slov se totiž nesnaží znovu vynalézt kolo, ale inovativně přemýšlet o potřebách zákazníků v éře mobility a konektivity. Na své výrobky proto Box klade přísné nároky z hlediska designu, materiálů, funkčnosti, životnosti i dostupnosti, aby co nejpřirozeněji doplňovaly životy svých uživatelů.

Odkazy

BOX Products 2000mAh Carabiner Pocket Charger - gr


Další informace

BOX Products 2000mAh Carabiner Pocket Charger - gr

Kompaktní powerbanka od značky BOX Products je jako stvořená pro každodenní shon moderního města i víkendové výlety do přírody. Minimalistický design, provedení z kvalitního hliníku a nízká hmotnost zajistí powerbance místo uvnitř každé kabelky, batohu nebo třeba kapsy u kalhot. A kdyby přece jen ne, je powerbanka opatřena i šikovnou karabinkou pro uchycení na poutko nebo popruh.

Kapacita li-ion baterie činí 2000 mAh, což je dostatečné pro plné dobití většiny moderních chytrých telefonů a mnoha jiných zařízení. Na powerbance nenaleznete jediné tlačítko, dobíjení se aktivuje automaticky při zapojení zařízení. Stav signalizuje LED dioda na vrchu banky. V balení naleznete i USB kabel, který se díky plochému profilu nezamotá.Vlastnosti:
Kompaktní powerbanka pro každodenní použití
Integrovaná karabinka pro snazší přenášení
Odolné materiály pro dlouhodobou životnost (hliník)
Pogumovaná svrchní část
LED indikující stav (zapnuto / vypnuto)
1x USB A výstup pro dobíjené zařízení
1x micro USB vstup pro dobíjení powerbanky
Plochý kabel USB A/micro USB součástí balení
Typ baterie: li-ion
Kapacita: 2000 mAh / 11,1 Wh
Vstup a výstup: 5 V / 1 A
Rozměry: 23 x 93 x 23 mm
Hmotnost: 70 g
Testováno na 500 cyklů
Doma, na cestách, v autě nebo bezdrátově, Box přináší řešení pro každého. Této společnosti, založené v roce 2013 v britském Chesteru skupinou průmyslových veteránů, se i přes relativně krátkou existenci podařilo vybudovat si jméno a pozici na světovém trhu chytrého příslušenství. Podle vlastních slov se totiž nesnaží znovu vynalézt kolo, ale inovativně přemýšlet o potřebách zákazníků v éře mobility a konektivity. Na své výrobky proto Box klade přísné nároky z hlediska designu, materiálů, funkčnosti, životnosti i dostupnosti, aby co nejpřirozeněji doplňovaly životy svých uživatelů.

Informace spojené s touto kategorií

Powerbanky

Podobné produkty

BOX Products 2000mAh Carabiner Pocket Charger - gr

Power bank 2400 mAh - zelená barva

Power bank 2400 mAh - zelená barvaNabíjecí baterie 2400 mAh (Lip Stick) barva zelená.Ideální nouzový přenosný zdroj pro nabíjení telefonu, mp3, atd.

Power bank 2400 mAh - bílá barva

Power bank 2400 mAh - bílá barvaNabíjecí baterie 2400 mAh (Lip Stick) barva bílá. Ideální nouzový přenosný zdroj pro nabíjení telefonu, mp3, atd.

TRUST Primo PowerBank 4400 Portable Charger - black

TRUST Primo PowerBank 4400 Portable Charger - blackPřenosná nabíječka s portem USB a vestavěným akumulátorem s kapacitou 4400 mAh pro nabíjení smartphonu a tabletu kdekoliv * Kompatibilní s tablety a telefony značek Apple,Více

TRUST Primo PowerBank 4400 Portable Charger - blue

TRUST Primo PowerBank 4400 Portable Charger - bluePřenosná nabíječka s portem USB a vestavěným akumulátorem s kapacitou 4400 mAh pro nabíjení smartphonu a tabletu kdekoliv * Kompatibilní s tablety a telefony značek Apple,Více

TRUST Primo PowerBank 4400 Portable Charger - red

TRUST Primo PowerBank 4400 Portable Charger - redPřenosná nabíječka s portem USB a vestavěným akumulátorem s kapacitou 4400 mAh pro nabíjení smartphonu a tabletu kdekoliv * Kompatibilní s tablety a telefony značek Apple,Více