Sponzorované odkazy


TP-Link T2500G-10TS(TL-SG3210) 8xGb,2SFP

TP-Link T2500G-10TS(TL-SG3210) 8xGb,2SFP

Switch TP-Link T2500G-10TS je navržen pro pracovní skupiny a oddělení a poskytuje ucelenou sadu funkcí pro řízení 2. síťové vrstvy. Zajišťuje maximální propustnost tam, kde ji potřebujete – k vysoce výkonným pracovním skupinám na okraji sítě, nebo jako páteřní bod pro gigabitové switche a vysokorychlostní servery v náročných malých sítích. Switch T2500G-10TS je navíc vybaven dvěma SFP sloty, které vám poskytují větší flexibilitu při využívání vaší sítě. *Gigabitové připojení sítě Ethernet na všech portech zajišťuje přenos dat plnou rychlostí *Selektivní konzolové porty RJ45 a Micro-USB *Vyspělé funkce pro zabezpečení: vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti DoS, kontrola všesměrového vysílání, DHCP Snooping, autentizace 802.1X a Radius *Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací *Řízené režimy Web/CLI, SNMP, RMON a Dual Image poskytují bohaté možnosti správy Bohaté funkce L2 (2. síťové vrstvy) Switch T2500G-10TS podporuje kompletní sadu funkcí L2, včetně 802.1Q VLAN, QinQ, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a funkce řízení toku 802.3x. Switch dále nabízí vyspělé funkce pro správu sítě, jako jsou detekce smyček a diagnostika kabelů. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový multicast stream pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému multicast streamu. Zabezpečený provoz sítě Switch T2500G-10TS poskytuje funkce vázání na základě adres IP, MAC a portů, zabezpečení portů, ochrany proti zahlcení sítě a DHCP Snooping, které chrání před zahlcením sítě všesměrovým vysíláním, útoky ARP apod. Obsahuje zabezpečení proti některým typickým útokům DoS. Před těmito útoky se můžete chránit mnohem snadněji než dříve. Seznamy omezení přístupu (ACL, L2 až L4) omezují přístup k citlivým síťovým zdrojům zakazováním paketů na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, TCP/UDP portů a dokonce i ID sítě VLAN. Switch navíc podporuje autentizaci pomocí 802.1X, která se používá spolu s ověřováním přes RADIUS server k vyžadování určitých ověřovacích údajů před tím, než je povolen přístup k síti. Funkce Guest VLAN umožňuje klientům, kteří zabezpečení 802.1X nemají, přistupovat k určitým síťovým zdrojům. Technická specifikace Standardy a protokoly *IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p Rozhraní *8 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) *2 x Gigabit SFP Slots *1 x RJ45 Console Port *1 x Micro-USB Console Port Síťová média *10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) *100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) *1000BASE-X: MMF, SMF Počet ventilátorů *Bezventilátoru Zdroj napájení *100~240VAC, 50/60Hz Rozměry *294 × 180 × 44 mm Spotřeba *Maximum: 8.38W (220V/50Hz) Bandwidth/Backplane *20 Gbp Rychlost přesměrování paketů *14,9 Mpps MAC Address Table *8k Packet Buffer Memory *4Mb Jumbo Frame *10KB Podpora služeb *Support 802.1p CoS/DSCP priority *Support 4 priority queues *Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR *Port/Flow- based Rate Limiting *Voice VLAN L2 funkce *IGMP Snooping V1/V2/V3 *MLD v1/v2 Snooping *802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group) *Spanning Tree STP/RSTP/MSTP Port isolation *BPDU Filtering/Guard *TC/Root Protect *Loopback detection *802.3x Flow Control *LLDP/LLDP-MED *DHCP VLAN Relay *L2PT VLAN *Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) *MAC/Protocol-based VLAN *GARP/GVRP *VLAN VPN (QinQ) *Management VLAN configuration Přístup *L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID; *Time Range Based Zabezpečení *IP-MAC-Port-VID Binding *AAA *DHCP Snooping *IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN *DoS Defend *Dynamic ARP inspection (DAI) *SSH v1/v2 *SSL v3/TLSv1 *Port Security *Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control, *PPPoE IPv6 *Dual IPv4/IPv6 stack *Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping *IPv6 neighbor discovery (ND) *Path maximum transmission unit (MTU) discovery *Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 *TCPv6/UDPv6 IPv6 Applications *DHCPv6 Client *Ping6 *Tracert6 *Telnet(v6) *IPv6 SNMP *IPv6 SSH *IPv6 SSL *Http/Https *IPv6 TFTP Management *Web-based GUI and CLI management *SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs *RMON (1, 2, 3, 9 groups) *DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82 *Dual Image *CPU Monitoring *Port Mirroring *Time Setting: SNTP *Integrated NDP/NTDP feature *Firmware Upgrade: TFTP & Web *System Diagnose: VCT *SYSLOG & Public MIBS Osvědčení *CE, FCC, RoHS Obsah balení *Switch *Power Cord *Quick Installation Guide *Resource CD *Rackmount Kit *Rubber Feet Systémové požadavky *Microsoft® Windows® 10, 8, 7,Vista™, XP or MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Prostředí *Operating Temperature: 0°C~40°C *Storage Temperature: -40°C~70°C *Operating Humidity: 10%~90% non-condensing *Storage Humidity: 5%~90% non-condensing Více informací na stránkách výrobce: http://cz.tp-link.com/products/details/cat-5069_T2500G-10TS.html#overview

Odkazy

TP-Link T2500G-10TS(TL-SG3210) 8xGb,2SFP


Další informace

TP-Link T2500G-10TS(TL-SG3210) 8xGb,2SFP

Switch TP-Link T2500G-10TS je navržen pro pracovní skupiny a oddělení a poskytuje ucelenou sadu funkcí pro řízení 2. síťové vrstvy. Zajišťuje maximální propustnost tam, kde ji potřebujete – k vysoce výkonným pracovním skupinám na okraji sítě, nebo jako páteřní bod pro gigabitové switche a vysokorychlostní servery v náročných malých sítích. Switch T2500G-10TS je navíc vybaven dvěma SFP sloty, které vám poskytují větší flexibilitu při využívání vaší sítě.

*Gigabitové připojení sítě Ethernet na všech portech zajišťuje přenos dat plnou rychlostí
*Selektivní konzolové porty RJ45 a Micro-USB
*Vyspělé funkce pro zabezpečení: vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti DoS, kontrola všesměrového vysílání, DHCP Snooping, autentizace 802.1X a Radius
*Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
*Řízené režimy Web/CLI, SNMP, RMON a Dual Image poskytují bohaté možnosti správy

Bohaté funkce L2 (2. síťové vrstvy)
Switch T2500G-10TS podporuje kompletní sadu funkcí L2, včetně 802.1Q VLAN, QinQ, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a funkce řízení toku 802.3x. Switch dále nabízí vyspělé funkce pro správu sítě, jako jsou detekce smyček a diagnostika kabelů. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový multicast stream pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému multicast streamu.

Zabezpečený provoz sítě
Switch T2500G-10TS poskytuje funkce vázání na základě adres IP, MAC a portů, zabezpečení portů, ochrany proti zahlcení sítě a DHCP Snooping, které chrání před zahlcením sítě všesměrovým vysíláním, útoky ARP apod. Obsahuje zabezpečení proti některým typickým útokům DoS. Před těmito útoky se můžete chránit mnohem snadněji než dříve. Seznamy omezení přístupu (ACL, L2 až L4) omezují přístup k citlivým síťovým zdrojům zakazováním paketů na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, TCP/UDP portů a dokonce i ID sítě VLAN. Switch navíc podporuje autentizaci pomocí 802.1X, která se používá spolu s ověřováním přes RADIUS server k vyžadování určitých ověřovacích údajů před tím, než je povolen přístup k síti. Funkce Guest VLAN umožňuje klientům, kteří zabezpečení 802.1X nemají, přistupovat k určitým síťovým zdrojům.

Technická specifikace
Standardy a protokoly

*IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Rozhraní

*8 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
*2 x Gigabit SFP Slots
*1 x RJ45 Console Port
*1 x Micro-USB Console Port

Síťová média

*10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
*100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
*1000BASE-X: MMF, SMF

Počet ventilátorů

*Bezventilátoru

Zdroj napájení

*100~240VAC, 50/60Hz

Rozměry

*294 × 180 × 44 mm

Spotřeba

*Maximum: 8.38W (220V/50Hz)

Bandwidth/Backplane

*20 Gbp

Rychlost přesměrování paketů

*14,9 Mpps

MAC Address Table

*8k

Packet Buffer Memory

*4Mb

Jumbo Frame

*10KB

Podpora služeb

*Support 802.1p CoS/DSCP priority
*Support 4 priority queues
*Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
*Port/Flow- based Rate Limiting
*Voice VLAN

L2 funkce

*IGMP Snooping V1/V2/V3
*MLD v1/v2 Snooping
*802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
*Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
*BPDU Filtering/Guard
*TC/Root Protect
*Loopback detection
*802.3x Flow Control
*LLDP/LLDP-MED
*DHCP VLAN Relay
*L2PT

VLAN

*Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
*MAC/Protocol-based VLAN
*GARP/GVRP
*VLAN VPN (QinQ)
*Management VLAN confi

Podobné produkty

TP-Link T2500G-10TS(TL-SG3210) 8xGb,2SFP

3com OfficeConnect Managed Gigabit Switch

3com OfficeConnect Managed Gigabit Switch3Com® OfficeConnect® Managed Gigabit Switch Features & Benefits Affordable, Managed Gigabit Switching with Flexible Uplink The 3Com® OfficeConnect® Managed Gigabit Switch is an 8-port Gigabit switch that offers enterprise-class switching for business of all sizes,Více

Micronet Smart Switch SP607FB , 6x10/100, 1xSC

Micronet Smart Switch SP607FB , 6x10/100, 1xSCEtherFast 10/100M Smart Switch Provide 6 RJ-45 ports of 10/100M and 1 SC port of 100M Provide web-based management interface Support VLAN and port priority Více

Allied Telesis 24x10/100 rack switch AT-FS724L

Allied Telesis 24x10/100 rack switch AT-FS724LSpolečnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP Více

Micronet 8-Port Gigabit Switch SP668A

Micronet 8-Port Gigabit Switch SP668AEtherFast Gigabit Switch 8-Port Provide 8 RJ-45 ports of 10/100/1000M auto-negotiation Provide auto uplink function, no more cross-over cable 100/240V Více